Zarząd i pracownicy

Tomasz Semenowicz – Prezes Zarządu

Absolwent Zootechniki na warszawskiej SGGW. Od początku istnienia związany z Indykpol S.A. Początkowo w zakresie handlu, a od 2001 roku bezpośrednio w produkcji drobiarskiej (kierownik fermy indyków, szef ferm własnych Indykpol S.A., z-ca Dyr. ds. Produkcji Fermowej w oddziale Indykpol S.A. Frednowy OHI – stada rodzicielskie indyków).

Michał Falkowski – Dyrektor Wytwórni

Absolwent Wydziału Mechanicznego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z przemysłem paszowym związany od 2005 roku (Dyrektor Wytwórni „Dossche”, Kierownik Wytwórni „Nutripol”).

Agata Lecewicz – Dyrektor ds.rozwoju i jakości

Absolwentka Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie, doktor nauk rolniczych w zakresie hodowli drobiu (2010).

Z przemysłem paszowym związana od 2011 roku. Oprócz nadzoru merytorycznego nad kwestiami jakości (Certyfikat QS, ISO 22000:2018), jest także technologiem zajmującym się trzodą chlewną. W trakcie swojej pracy zawodowej realizowała projekty B+R polegające na opracowywaniu nowych programów żywienia zarówno dla drobiu, jak i trzody chlewnej. Ponadto aktualnie pełni rolę kierownika B+R w projektach NCBiR nr POIR.01.01.01-00-0567/19 oraz POIR.01.01.01-00-0135/20.

Piotr Płodzień – Kierownik Biura Obsługi Klienta

Absolwent ART w Olsztynie – Wydział Technologii Żywności. Od ponad 11 lat związany z Wytwórnią Pasz w Olsztynku: Central Soya, Provimi. Ponad 8-letnie doświadczenie na stanowisku Kredyt Menadżera; ostatnie 3 lata jako Kierownik Biura Obsługi Klienta.

Judyta Marschall – Główny Technolog

Absolwentka ART w Olsztynie – wydział Technologii Żywności. Ukończyła studia podyplomowe – Akademia Rolnicza we Wrocławiu – Produkcja Pasz Przemysłowych i Premiksów oraz Doradztwo z zakresu Żywienia Zwierząt. Ponad 12 lat doświadczenia na stanowisku technologa (GOLPASZ S.A., WIPASZ  S.A.). 

Poznaj nas

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie hodowlane zdobywane na fermach własnych Indykpol oraz dystrybucję pasz produkowanych na zlecenie i na podstawie własnych receptur.

Czytaj więcej

Surowiec

Podstawą sukcesu rynkowego produkowanych przez Nutripol pasz jest staranny dobór najwyższej jakości surowców do ich produkcji.

Czytaj więcej

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, nasz specjalista z Biura Obsługi Klienta  odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać optymalne rozwiązania dla Twojej fermy.

Czytaj więcej